mgr Michalina Zakrawacz - psycholog, psychoterapeuta - Gliwice

mgr Michalina Zakrawacz
psycholog, psychoterapeuta

Umów się na wizytę

Informacje o mgr Michalinie Zakrawacz

Z wykształcenia jestem psychologiem, absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Zajmuję się psychoterapią, w której bliskie jest mi rozumienie ludzkiej psychiki formułowane i rozwijane przez współczesną myśl psychoanalityczną. Wiedzę oraz umiejętności psychoterapeutyczne zdobyłam uczestnicząc w całościowym, czteroletnim kursie psychoterapii, organizowanym przez Śląską Szkołę Psychoterapii i atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Potrzeba dalszego rozwoju sprawiła, że podjęłam także kształcenie w kierunku psychoterapeuty psychoanalitycznego. Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia w Studium Terapii Analitycznej w Warszawie. Kurs ten jest afiliowany przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując z dziećmi i młodzieżą w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Gliwicach. W ramach tego samego ośrodka pracowałam również z osobami dorosłymi w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Poradni Leczenia Nerwic.

Prowadzę psychoterapię indywidualną z osobami dorosłymi i z młodzieżą, poprzedzoną konsultacjami o charakterze diagnostycznym.

Swoją pracę psychoterapeutyczną poddaję regularnej superwizji indywidualnej i grupowej u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Działam zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. W swojej pracy przestrzegam Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa.

Michalina Zakrawacz – ZnanyLekarz.pl
Tytuł psycholog, psychoterapeuta
( w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty psychoanalitycznego)