Psycholog, Psychoterapeuta, mgr Aleksandra Krzych

mgr Aleksandra Krzych
Psycholog, psychoterapeuta

Umów się na wizytę

Informacje o mgr Aleksandrze Krzych

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, wiedzę poszerzałam w trakcie studiów podyplomowych z zakresu neuropsychologii klinicznej i diagnozy neuropsychologicznej oraz jako uczestniczka czteroletniego kursu Śląskiej Szkoły Psychoterapii. Brałam udział w szkoleniach organizowanych przez Polski Instytut Otwartego Dialogu dotyczących wspierania osób chorujących psychicznie w procesie zdrowienia oraz budowania sieci społecznej w sytuacji kryzysu psychicznego. Obecnie praktykuję jako psycholog i psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji, poddając swoją pracę stałej superwizji.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku oraz współprowadząc psychoterapię grupową w ramach Dziennego Oddziału Leczenia Nerwic Centrum Zdrowia Psychicznego „Feniks”. Podejmowałam kontakt środowiskowy z klientami Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach, poprzez współpracę ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Chorych „Hospicjum Pyskowice” towarzyszyłam osobom zmagającym się z chorobą nowotworową i ich rodzinom.

Zapraszam do kontaktu osoby zmagające się z trudnościami związanymi z funkcjonowaniem w rolach społecznych, relacjach interpersonalnych, doświadczających objawów lęku i obniżenia nastroju, jak również powracających do społecznego funkcjonowania po przebytych kryzysach psychicznych.

Tytuł psycholog, psychoterapeuta