mgr Karolina Ławrentjew - psycholog, psychoterapeuta, Gliwice

mgr Karolina Ławrentjew
psycholog, psychoterapeuta

Umów się na wizytę

Informacje o mgr Karolinie Ławrentjew

Jestem psychologiem, psychoterapeutą psychodynamicznym w trakcie procesu certyfikacji i trenerem umiejętności psychospołecznych. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia oraz studia licencjackie na kierunku filologia polska w ramach Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ponadto ukończyłam całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Uzyskałam także dyplom XLI edycji Szkoły Trenerów Metrum.

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam podczas 3-miesięcznych praktyk w Polish Psychologists’ Association w Londynie, biorąc udział w licznych projektach z zakresu ochrony i promocji zdrowia psychicznego. Odbyłam również staże w poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz na oddziale psychiatrycznym. Obecnie jestem zatrudniona na stanowisku psychologa w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku. Prowadzę także indywidualną psychoterapię psychodynamiczną osób dorosłych.

W swojej dotychczasowej pracy zajmowałam się diagnozą psychologiczną i terapią pacjentów z psychozami, zaburzeniami lękowymi i afektywnymi, zaburzeniami osobowości, uzależnieniem od substancji psychoaktywnych. Udzielam również wsparcia osobom w kryzysie oraz zmagającym się z trudnościami w bliskich związkach.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Tytuł psycholog, psychoterapeuta